Splňte si svůj sen pod profesionálním vedením. Vše začíná u správného rozhodnutí na jaké bicí nástroje chcete hrát (bicí souoprava, africké djembe, conga, cajon, ….) Ano, už s tím Vám pomohu. Společně zjistíme do jakých koutů hudby Vás to táhne, pak se rozhodnete, jestli chcete být profíkem nebo nekonečným nadšencem. Podle toho nastavíme Váš časový individuální plán pro trénování. Budeme se věnovat, od úplných základů přes různé techniky, koordinaci, tvorbě zvuků, vyjádření emocí, improvizaci až po konkrétní stylizaci daného žánru. Sami si určíte směr, kterým se chcete ubírat.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Výuku šiju na míru jak začátečníkům, mírně pokročilým, tak i zkušenějším hráčům. Každý jsme jiný a tomu přizpůsobuji metody výuky. 

VÝBĚR ŽÁNRŮ A STYLŮ

Zasvětím Vás do různých žánrů a následně Vám pomohu s výběrem. (Pop, Rock, Hip Hop, Jazz Swing, Latino, Metal, R&B, Blues, Funk, Alternativ, Afro,…..)

UČEBNICE

Veškerý materiál dostanete v rámci výuky. 

METODY

Stále se vzdělávám na různých workshopech profesinálních bubeníků z celého světa. Všechny tyto poznatky předávám dál. Vyučuji současnými metodami, pomocí moderní technologie.

VYBAVENÁ UČEBNA

Mohu přijet až k vám domů a pomoci se základním nastavením a naladěním bicí soupravy. Také výuka může probíhat přímo u Vás doma, nicméně můžete využít i mou plně vybavenou učebnu.

PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Bubnování

Doporučujeme

Nejprodávanější