Workshop

1,00 Kč

Máme pro Vás smysluplný a netradiční program na festival, svatbu či narozeninovou oslavu nebo jakoukoliv jinou společenskou akci. 

Počet
vyprodáno

Workshop na africké djembe a další jiné perkusivní nástroje vaši akci zpestří. Během workshopu si účastníci vyzkouší vytvořit vlastní rytmus, zahrají si s hudebním doprovodem a hlavně se dovědí něco o historii a technice bubnování. Workshop není jen klasické plácání do bubnů, jde o vzdělávací a zábavnou formu komunikace. Moje workshopy jsou plné pozitivní energie a radosti.

DRUM CIRCLE

Jedná se o skupinové bubnování, kde všichni hráči jsou na stejné úrovni a sedí v jednom kruhu. Díky tomuto rozestavění se odbourávají základní blokace ve společnosti a hráči se cítí v přátelském prostředí.

CO SI ZAHRAJEME?

Budeme hrát klasické africké rytmy ale i doprovod k současné hudbě. Vyzkoušíme si improvizaci a vyjádření svých pocitů. Také nás čekají rytmické a koordinační hry.

CO SI PŘINÉST?

Zvědavost a odhodlání se přiučit novým věcem. Všechny nástroje přivezu a můžete si je na místě vyzkoušet. Pokud máte vlastní buben, klidně si jej přivezte.

MODERNÍ METODY

Zapojení celého těla i mysli do světa rytmů. Workshopy jsou převážně akustické, některé části s hudebním doprovodem, dle dohody.

Parametry

Délka
60 min
Počet účastníků
10 - 30

workshop
Pro tábory
Pořádáte dětský tábor nebo jinou zábavnou akci pro děti? Rád zprostředkuji nevšední zážitek přímo...
1,00 Kč Cena